אסנט צפת - החוויה של צפת העתיקה

סדנת פרחי באך

סדנת פרחי באך
9-11/11 | 30/11-02/12 | 21/12-23/12
 
קורס מטפלים/ות בפרחי באך ברוח החסידות והקבלה
 
קורס ייחודי במתכונת מיוחדת של השיטה המופלאה פרחי באך - רפואת העתיד - בשלשה סופי שבוע קסומים תוכלו לקבל הכשרה בסיסית בטיפול בפרחי באך (מטפל/ת שלב א') ותוכלו לטפל בסביבתכם הקרובה ובבני משפחתכם!
 
בשנות השלושים של המאה הקודמת פיתח רופא אנגלי והומאופט מערכת ריפוי ייחודית, פשוטה, בטוחה ונגישה לכל אדם מפרחי בר הפונה לאיזון נפשי רגשי של החולה. פילוסופיה המהפכנית של ד"ר באך בהקשר לרפואה הדגישה "טפל בחולה לא במחלה" בשיטת הטיפול פרחי באך הדגש הוא במציאת הרקע הנפשי / רגשי שמהווה הרקע והשורש והמקור למחלה. מאחורי כל מצב לא רצוי מסתתר מצב נפשי לא מאוזן  כמו פחדים, חרדות, כעס, קנאה, תאווה, אובססיה, חוסר בטחון ועוד ברגע שנאזן את הקונפליקט הנפשי יכולת הריפוי תהיה מהירה וטובה יותר של האדם עצמו. אנרגיית פרחי הבר מחזקות את כוח החיים של האדם ובכך עוזרת לאזן את המצבים הנפשיים השליליים ואז המחלות נעלמות בדרך ממילא.
 
בקורס המתפרש על פני 3 סופי שבוע תוכלו לקבל הכשרה בסיסית בטיפול בפרחי באך (מטפל/ת שלב א'), וכן ישולבו תכנים מעולם היהדות והקבלה שיתנו עומק וגוון יהודי להסתכלות על המצבים הנפשיים והטיפוסים שמיוצגים על ידי תמציות באך  השונות.
 
הקורס מתאים להורים/סבא/סבתא או למטפלים שרוצים להוסיף כלי לארגז הכלים שלהם, לאנשי חינוך ולכל אדם שרוצה לצאת למסע של חיבור עצמי והבנה עמוקה של המציאות.
 
מנחה הקורס - רונן מלול: מטפל מוסמך בפרחי באך מטעם מכללת מדיקולוג'​, כירולוג פסיכו-דיאגנוסטי בשיטת דר. הולצמן מטעם המכון לחקר נומרולוגיה פסיכודינמית. מנחה קורסים וסדנאות להכשרת מטפלים בפרחי באך. מנהל קליניקה קהילתית לטיפול בפרחי באך.
 
למה קורס באסנט-צפת?
הזמן - סוף שבוע נותן הזדמנות לקחת פסק זמן מרצף החיים השגרתי, ולהפנים את התכנים הנלמדים באווירה הרגועה של צפת היפה.
המקום - ללמוד בסביבה שפותחת אופקים, בתפאורה הכובשת של צפת העתיקה, מול נופי הטבע העוצמתי של מרחבי הגליל.
עלות ללא תחרות - אתם מקבלים במתנה קורס מלא להכשרת מטפלים בפרחי באך, כלול בתוך חבילת הסופ"ש!
ערך מוסף - למעט הידע הנלמד בכל המקומות בנוסף ערך מוסף של הזווית הקבלית, שתתן לנו כלים להתפתחות אישית שלנו, מלבד ההכשרה לטיפול.
 
 
לקבלת סילבוס מפורט של הקורס, ופרטים נוספים השאר פרטיך:
  
 
 
להתרשמות נוספת וקריאה על פרחי באך ניתן להיכנס לאתר  http://leumkadeliba.wixsite.com/leumkadeliba
 
 
להרשמה ופרטים נוספים 077-360-1101
 
למידע נוסף על הקורס, ניתן לפנות לרונן מלול - מנחה הקורס: 058-7705870
 
 
 
 
קצת על פרחי באך:
פרחי באך משתייכת לשיטה כללית הנקראת נטורופתיה רפואה המעריכה כי בורא עולם השאיר מחוללי ריפוי במשאבים הטבעיים בבריאה! ללא צורך באלתור אחר מחוללי ריפוי סינטטיים.
 
שיטת טיפול גוף נפש פלאית, פשוטה לשימוש, עדינה, בטוחה לשימוש בכול גיל ולכל מצב. גישת הטיפול היא :שאין נלחמים במחלה באופן ישיר, אלה הטיפול מתמקד באיתור השורש או הרקע הנפשי-רגשי העומד מאחורי המחלה, ושימוש בעוצמת הריפוי הטבעית הטמונה באדם עצמו כיוון שהגוף והנפש מקושרים ומאוחדים ממש ומהווים אחידה אחת, הרי מובן  הוא אשר כל תופעה בנפש גורמת לתופעה בגוף - הרבי מלובאביץ'.
 
בפרחי באך 38 תמציות המקבילות ל-38 טיפוסים ומצבים נפשיים.
ד"ר באך מיסד השיטה זיהה יכולת מופלאה של הפרחים לאזן מצבים נפשיים באדם (לא על ידי חומריותם של הפרחים אלה על ידי סגולתם הנפשית או התדר שלהם ) ובכך להביא לריפוי אמיתי.
מדבריו של ד"ר באך - "התרופות מרפאות לא בדרך של תקיפת המחלה, אלא בהצפת גופנו בתנודות נעימות של הטבע הנשגב שבנו, עד שהמחלה מתמוססת ונעלמת כמו שלג בשמש"
 
 
חזרה לעמוד הקודם

פינת המומלצים

חדש! קורס פרחי באך
חדש! קורס פרחי באךקורס הכשרה חוויתי ב-3 סופי שבוע קסומים
לפרטיםלחצו כאן