אסנט צפת - החוויה של צפת העתיקה

סדנת פרחי באך

סדנת פרחי באך
21/12-23/12
 
סופ"ש ייחודי בטיפול בפרחי באך
 
סדנה מיוחדת בה נלמד על השיטה המופלאה בפרחי באך - רפואת העתיד - בסופ"ש ייחודי תוכלו לקבל היכרות בסיסית בטיפול בפרחי באך - מהו תהליך האבחון והסגולות הטמונות בתמציות.
 
בשנות השלושים של המאה הקודמת פיתח רופא אנגלי והומאופט מערכת ריפוי ייחודית, פשוטה, בטוחה ונגישה לכל אדם מפרחי בר הפונה לאיזון נפשי רגשי של החולה. פילוסופיה המהפכנית של ד"ר באך בהקשר לרפואה הדגישה "טפל בחולה לא במחלה" בשיטת הטיפול פרחי באך הדגש הוא במציאת הרקע הנפשי / רגשי שמהווה הרקע והשורש והמקור למחלה. מאחורי כל מצב לא רצוי מסתתר מצב נפשי לא מאוזן  כמו פחדים, חרדות, כעס, קנאה, תאווה, אובססיה, חוסר בטחון ועוד ברגע שנאזן את הקונפליקט הנפשי יכולת הריפוי תהיה מהירה וטובה יותר של האדם עצמו. אנרגיית פרחי הבר מחזקות את כוח החיים של האדם ובכך עוזרת לאזן את המצבים הנפשיים השליליים ואז המחלות נעלמות בדרך ממילא.
 
בסופ"ש  נכיר את העולם של פרחי הבאך, וכן ישולבו תכנים מעולם היהדות והקבלה שיתנו עומק וגוון יהודי להסתכלות על המצבים הנפשיים והטיפוסים שמיוצגים על ידי תמציות באך השונות.
 
הסופ"ש מתאים למטפלים שרוצים להוסיף כלי לארגז הכלים שלהם, להורים/סבא/סבתא ולכל אדם שרוצה לצאת למסע של חיבור עצמי והבנה עמוקה של המציאות.
 
מנחה הסדנה - רונן מלול: מטפל מוסמך בפרחי באך מטעם מכללת מדיקולוג'​, כירולוג פסיכו-דיאגנוסטי בשיטת דר. הולצמן מטעם המכון לחקר נומרולוגיה פסיכודינמית. מנחה קורסים וסדנאות להכשרת מטפלים בפרחי באך. מנהל קליניקה קהילתית לטיפול בפרחי באך.
 
למה סדנה באסנט-צפת?
הזמן - סוף שבוע נותן הזדמנות לקחת פסק זמן מרצף החיים השגרתי, ולהפנים את התכנים הנלמדים באווירה הרגועה של צפת היפה.
המקום - ללמוד בסביבה שפותחת אופקים, בתפאורה הכובשת של צפת העתיקה, מול נופי הטבע העוצמתי של מרחבי הגליל.
עלות ללא תחרות - אתם מקבלים במתנה סדנה לטיפול בפרחי באך בשווי של מעל 300 ש"ח כלול בתוך חבילת הסופ"ש - אירוח פנסיון מלא.
ערך מוסף - למעט הידע הנלמד בכל המקומות בנוסף ערך מוסף של הזווית היהודית, שתתן לנו כלים להתפתחות אישית שלנו, מלבד ההכשרה לטיפול.
 
 
לקבלת פרטם נוספים על המפגש,  השאר פרטיך:
  
 
להתרשמות נוספת וקריאה על פרחי באך ניתן להיכנס לאתר  http://leumkadeliba.wixsite.com/leumkadeliba
 
על האירוח:
• לינה בחדרי האירוח במתחם אסנט, חדרים נעימים וממוזגים באווירה של בית.
• ארוחות מהמטבח הביתי של אסנט, וכיבוד קל בין לבין.
• במהלך השבת תוכלו להנות ממתחמי האירוח של אסנט -
- מרפסות נוף עוצר נשימה
- לובי של קשתות אבן עתיקות
- גינת תה מטופחת ונעימה
- פינת קפה/תה וכיבוד קל 24/7
 
מרכז אסנט ממוקם על גבול העיר העתיקה של צפת, נושק ליער גלילי וצופה לנוף המדהים של הרי  מירון. מיקום מושלם לקחת פסק זמן ממירוץ החיים, לפגוש חברים חדשים ולחוות את השקט שבטבע.
 
 
 
להרשמה ופרטים נוספים 077-360-1101
 
למידע נוסף על הסדנה, ניתן לפנות לרונן מלול - מנחה הקורס: 058-7705870
 
 
 
 
קצת על פרחי באך:
פרחי באך משתייכת לשיטה כללית הנקראת נטורופתיה רפואה המעריכה כי בורא עולם השאיר מחוללי ריפוי במשאבים הטבעיים בבריאה! ללא צורך באלתור אחר מחוללי ריפוי סינטטיים.
 
שיטת טיפול גוף נפש פלאית, פשוטה לשימוש, עדינה, בטוחה לשימוש בכול גיל ולכל מצב. גישת הטיפול היא :שאין נלחמים במחלה באופן ישיר, אלה הטיפול מתמקד באיתור השורש או הרקע הנפשי-רגשי העומד מאחורי המחלה, ושימוש בעוצמת הריפוי הטבעית הטמונה באדם עצמו כיוון שהגוף והנפש מקושרים ומאוחדים ממש ומהווים אחידה אחת, הרי מובן  הוא אשר כל תופעה בנפש גורמת לתופעה בגוף - הרבי מלובאביץ'.
 
בפרחי באך 38 תמציות המקבילות ל-38 טיפוסים ומצבים נפשיים.
ד"ר באך מיסד השיטה זיהה יכולת מופלאה של הפרחים לאזן מצבים נפשיים באדם (לא על ידי חומריותם של הפרחים אלה על ידי סגולתם הנפשית או התדר שלהם ) ובכך להביא לריפוי אמיתי.
מדבריו של ד"ר באך - "התרופות מרפאות לא בדרך של תקיפת המחלה, אלא בהצפת גופנו בתנודות נעימות של הטבע הנשגב שבנו, עד שהמחלה מתמוססת ונעלמת כמו שלג בשמש"
 
 
 
חזרה לעמוד הקודם

פינת המומלצים

שבת הודו
שבת הודו18-20/07 מפגש מטיילים יוצאי הודו והמזרח
לפרטיםלחצו כאן