אסנט צפת - החוויה של צפת העתיקה

אודות 'אסנט' צפת – חווית הקבלה

אודות 'אסנט' צפת – חווית הקבלה

 

מרכז 'אסנט' נוסד ב-1983 במטרה להעניק היכרות עם החוויה הרוחנית הצפתית ועם מורשת צפת העתיקה כעיר של רוח, יצירה ואומנות. מכאן נובע השם: 'אסנט' –Ascent, שפירושו: עליה – התעלות.

העיר צפת נודעה מאז המאה השש-עשרה כעיר הרוח והפכה למוקד נהירה לאלפים מהארץ ומהעולם העולים לעיר על מנת לטעום מהאווירה הצפתית המיוחדת. מאז הקמתו הפך מרכז 'אסנט' למרכז ההתעניינות בעיר, המנחיל בצורה חווייתית את הרוח המיוחדת של צפת.

מרכז 'אסנט' ממוקם בפינה ציורית בעיר העתיקה, במבנה עתיק ויפה הגובל ביער ומשקיף לנוף המרהיב של הר מירון, עין זיתים ויער הבעל שם טוב.

במתכונתו הייחודית מקיים המרכז במשך כל השנה שפע פעילויות וסדנאות חוויה במגוון גדול של נושאים מרתקים, הקשורים למורשת הרוחנית של צפת.

מרכז 'אסנט' עובד באופן שוטף עם קבוצות וארגונים מהארץ ומחו"ל, ועדי עובדים, ארגוני סטודנטים, חברות וסוכנויות של נופש ותיירות, צה"ל ועוד. פעילות המרכז מוכרת ע"י משרדי התיירות, החינוך והביטחון. ניתן לתאם פעילויות ותכניות לקבוצות לפי אופיין, הזמן העומד לרשותן וכו', מתוך מגוון עשיר של פעילויות.

הפעילויות מתקיימות בשפות: עברית, אנגלית, רוסית, צרפתית וספרדית וניתן לקיים פעילויות גם בשפות נוספות בתיאום מראש.

ב'אסנט' אכסניה עם 60 מיטות, מטבח כשר, מרפסות נוף, גינת תה, מתחם לובי קשתות מרווח, WiFi, חדרי אירוח פרטיים, ספריה, ומרכז מבקרים הכולל: פינת צפייה, פינת מחשבים עם חיבור לאינטרנט ותערוכת היכל הקבלה עם תכנית לימוד עצמי ועוד הרבה הפתעות...

'אסנט' פתוח כל השנה, ומקבל אורחים לפעילות בכל יום. ניתן להגיע כבודדים, זוגות וקבוצות ולהנות מהפעילות והסדנאות שחלק מהן ללא תשלום.

פרויקט חדשני ומיוחד שמפעיל 'אסנט' החל מ-2003 הינו אתר האינטרנט ללימוד הקבלה בשפה האנגלית שכתובתו: www.kabbalaonline.com, המספק אינפורמציה בהיקף נרחב תוך יישום שיטות חדשניות ללימוד סודות הקבלה ואיך זה נוגע לחיי היומיום.

פעילות 'אסנט' ממומנת גם ע"י תרומות, דבר המאפשר לקיים סדנאות בעלות נמוכה יחסית ובמחיר השווה לכל נפש.

'אסנט' מנוהל ע"י עמותה ופועל כמלכ"ר (מוסד ללא כוונות רווח).

מספר פעמים בשנה מפעיל 'אסנט' תכניות בעלות דגש חברתי, לחיבור ואיחוד הלבבות ואף יוזם ושותף במפעלי חסד ורווחה לעזרה לזולת.

אם ברצונך לתרום ל'אסנט', לעזור בגיוס משאבים ופיתוח אנא הקש כאן. (תרומות כספיות מהוות הוצאה מוכרת עבור החזרי מס).

 

 

 
חזרה לעמוד הקודם

פינת המומלצים

ניגון הלב
ניגון הלב22-24/08 סופ"ש גלילי על החיבור של הניגון והנפש
לפרטיםלחצו כאן