אסנט צפת - החוויה של צפת העתיקה
 
שיטת האבחונים האישיים שפותחה ב'אסנט', הינה אחת הסדנאות המבוקשות במרכז ומהווה את גולת הכותרת של הפעילות במרכז המולטימדיה של 'אסנט'.
 
שיטת האבחונים מורכבת מניתוחם של שלושה משתנים מרכזיים המשפיעים על האדם:
  • שם האדם
  • פרשת השבוע בה נולד
  • תאריך לידתו
 (מכונים גם שפ"ה – ראשי תיבות - שם, פרשה, הולדת)
 
שמו של האדם:
 
שמו של אדם - כמו כל מילה - מורכב ממספר אותיות.
 
על פי קבלת האר"י הקדוש, כל אות מעשרים ושתיים אותיות הא"ב מהווה ערוץ אנרגיה רוחנית – כעין צינור להשפעה רוחנית מהעולמות העליונים, לעולמינו הפיזי.
 
זוהי הסיבה שאנו מוצאים התייחסויות במקורות (בתלמוד ובעיקר בקבלה) לתורת השמות, מכיוון ששמו של האדם, הינו ערוץ האנרגיה וצינור ההשפעה של האדם, ולכן הוא משפיע רבות על מהותו של האדם.
 
האר"י הקדוש מגדיר את קריאת שמו של התינוק ע"י ההורים כ"נבואה קטנה". ההשראה הנבואית הבלתי מודעת, היא זו המכוונת את ההורים למציאת וקריאת השם המדויק עבור בנם.
 
תאריך לידתו:
 
לתאריך הלידה השלכות רבות על חיי האדם.
 
במקורות היהדות מופיע כי שנים-עשר המזלות משמשים על פי החודשים העבריים ולכל מזל יש השפעה על הנשמות היורדות לעולם באותו החודש.
 
מלבד המזל החודשי, יש השפעה לכל אחד מימי השבוע מאחת משבע המידות מתוך עשרת הספירות העליונות (ביום ראשון מידת החסד, בשני מידת הגבורה וכו'), ובנוסף לכך גם לכל שעה יש השפעה בהתאם לצירוף השם הקדוש המשתנה כל שעה.
 
על פי ספר הקבלה הקדמון, ספר יצירה, מתאימות הספירות גם לאברי האדם ולאותיות הא"ב.
 
השפעות ומזלות אלו יחדיו (חודש, יום ושעה) מרכיבים את מזלו של האדם.
 
ראוי לציין כי חכמינו ז"ל אמרו: "אין מזל לישראל", בהתכוונם לכך, שאמנם המזל מאפיין את היהודי, אולם אין הוא 'כובל' אותו, וביכולתו של כל יהודי לשלוט ולהתעלות מעל המזל, אך המזל עצמו קיים, אילולא האדם שפעל לשנות אותו.
 
פרשת השבוע בה נולד:
 
בכל שבוע בשבת אנו קוראים בתורה פרשה אחת מפרשיות התורה (בתורה חמישים ושלוש פרשיות, ראשי תיבות של ג"ן). הפרשה הינה האור והשפע הרוחני המאירים בעולם בשבוע בו היא נקראת. לכל פרשה האור והשפע הרוחניים המיוחדים לה.
כל מאורעות האדם והחוויות שהוא עובר במשך ימי חייו, מרומזים בפרשה בה נולד.
 
נתון נוסף עליו מתבסס האבחון, הינו הקוד האישי:
 
הקוד האישי הינה שיטה המתבססת על מציאת צירוף אותיות שמו של האדם בצופן מיוחד של דילוגי אותיות שווים בפרשת השבוע שבה הוא נולד.
 
השיטה מתבססת על תורתו של הבעל שם טוב הקדוש, לפיה כל דבר המתרחש בעולם, הינו בהשגחה פרטית - מונחה ומנווט ע"י הבורא. לכן יש משמעות רבה למילים ולפסוקים בפרשה בהם אנו מוצאים את שמו של האדם עפ"י הצופן.
 
מציאת הקוד מתבצעת בשילוב מספר תוכנות מחשב, המאפשרות שימוש בטכניקה חדשנית שבעבר הייתה נחלתם של מקובלים ויודעי סוד בלבד.
 
על פי שיקלול כל הנתונים הללו מתבצע האבחון האישי.
 
רוצים לדעת את פירוש השמות שלכם לפי הקבלה?
 
להזמנת אבחון אישי, נא ליצור קשר בטלפון: 0773601100 שלוחה 101.
 
חזרה לעמוד הקודם

פינת המומלצים

שבת הודו
שבת הודו18-20/07 מפגש מטיילים יוצאי הודו והמזרח
לפרטיםלחצו כאן